Výroční schůze SDH 2009

18.12.2009 se konala výroční valná hromada SDH J.Hradec
Výroční valné hromady se zúčastnila poměrně velká většina členů SDH,dále pozvání přijali i hosté.
Mezi ně patřil :
major Ing.Petr Němeček - velitel stanice HZS Jindřichův Hradec
Ing.Stanislav Mrvka - tajemník krizového štábu jihočeského kraje

Na této výroční hromadě byli představeni nový členové sboru.Byli ke shlédnutí i staré kroniky i fota sboru.Dále bylo možno si prohlédnout ochranné obleky zásahové jednotky.Vystaven byl i vysavač na bodavý hmyz který bude od nového roku používat výjezdová jednotka .Představen byl i nový znak sboru.Členové výjezdové jednotky byli seznámeni se svolávací SMS zprávou,které budou zasílat v případě nějaké události z KOPIS HZS České Budějovice.Ze slov velitele jednotky Lubomíra Berana byl sbor seznámen s plánem akcí a výcviků na příští rok.Členové sboru odsouhlasili aby se Ladislav Šenkýř ,kterému je 73 let a u sboru 52 let.Se stal čestným starostou sboru.K dalším takovým to rekordmanům,kteří odsloužili v jednotce téměř pět desetiletí,patří i Josef Mihal.